Kažin man vienai pirmasis straipsnis rašėsi taip ilgai? Na tiksliau prisiruošti jį rašyti užtruko turbūt apie mėnesį... 😁 Ne, apie savo sukurtą blog'ą tikrai nepamiršau. Apie jį pagalvodavau turbūt kiekvieną dieną, tačiau taip ir nesiryždavau prie jo prisėsti. Ir pagaliau atėjo ta diena! 😄 Man atostogos, sergu... matyt dėl to nusprendžiau paįvairinti savo dieną. Ir štai - mano pirmoji apžvalga.
Pradedame nuo šampūno - tai ECO Laboratorie silpnų plaukų ir skilinėjančių plaukų galiukų šampūnas. Prisipažinsiu, mane suviliojo jau pirmasis sakinys, žadantis, kad plaukai tikrai turi atsigauti, nes mano plaukų galiukai tikra tragedija...
Etiketė tikrai ne trumpa, o pažadai tikrai stulbina 👍 Nežinau kaip jūs, tačiau aš tikrai nežinojau, kas tas kanangas 😆todėl pasidomėjau. Norintys pamatyti, kaip jis atrodo, nuoroda jums čia. Tai dar kitaip vadinamas Ylang ylang augalas. Apie jį girdėjau iš savo mamos, kuri naudoja eterinius aliejus. Ji šio augalo aliejų įvardino kaip vieną geriausių ir brangiausių, kuris net gi žadina aistrą 😏
Naudojimas
Tikrai niekuo nesiskiria nuo kitų šampūnų.
Konsistencija
Itin keista... Žemiau esančioje pirmoje nuotraukoje bandžiau parodyti, kaip viduje esantis skystis yra atsiskyręs. Gal ir ne itin gerai matosi, bet galiu pasakyti, kad visada prieš naudojant šampūną jį reikėdavo pakratyti, kad skaidri žalia masė susimaišytų su balta. Šampūnas toks skystas, jog būdavo sunku jį neišbėgusį iš rankos nunešti iki galvos 😣. Tikras nesusipratimas...
Sudedamosios dalys
Vien gamintojo pavadinimas žada, kad tai turėtų būti ekologiškas produktas. Etiketėje rašomas, jog sudėtyje yra 97,2% augalinės kilmės medžiagų, nėra SLS, parabenų ir silikono. Tačiau, kaip jau ir žadėjau, penkis pirmuosius ingridientus panagrinėsime plačiau.
1. Vanduo - tai tikrai saugi medžiaga, naudojama kosmetikoje kaip tirpiklis.
2. Triticum Vulgare floral water - naudojama plaukams kondicionuoti (saugu). Ji juos minkština, daro glotnius ir paklusnius.
3. Cocamidopropyl Betaine - vidutinio saugumo medžiaga, naudojama tam, kad išplautų plaukus, taip pat tirština priemonių tekstūrą. Jis gali išprovokuoti alergines reakcijas.
4. Lauryl Glucoside - saugi medžiaga, naudojama taip pat plaukų išplovimui.
5. Coco Glucoside - tai saugi medžiaga, naudojama kaip ploviklis ir putojimo sukėlėjas.
Kadangi 3 iš 5 medžiagų yra tiesiog naudojama geram plaukų išplovimui, panagrinėkime dar ir šeštąją sąraše.
6. Hibiscus extract - saugi medžiaga, naudojama kaip minkštiklis, kuris kondicionuoja.
Na, pripažinkime, kad sudėtis tikrai žavinga. Tik 1 iš 6 ingridientų yra vidutinio saugumo. Kiti, nors ir esantys kaip plovikliai, tačiau nedirgina. Taip pat svarbu, kad jau antroji medžiaga yra kondicionuojanti plaukus.
Mano patirtis
Šį šampūną įsigijau vien dėl geros sudėties. Būtent šampūnus visada stengiuosi įsigyti kuo natūralesnius. Net pati nežinau kodėl būtent juos 😀. Sudėtis gera, kaina nedidelė, tačiau jis man visiškai nepatiko... Buvau įpratusi, kad plaukus reikia išplauti tik du kartus, o su šiuo šampūnu tik po trijų pajausdavau švaros jausmą. Manau dėl to kalta ir konsistencija, nes ką įsipildavau į delną tikrai nelikdavo viskas jame, kol nunešu iki galvos 😀. Šampūno prireikia tikrai nemažai, todėl buteliukas ištuštėja greitai. Putoja nestipriai, bet taip jau būna su natūraliais šampūnais. Tiek po plovimo, tiek plaukams išdžiūvus jie būna nesmagūs ir gan šiurkštūs.
Talpa: 250ml.
Kaina: iki 10 Eur.
Įsigyti: Eurokos
Ar pirkčiau dar kartą - NE!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą